// Заметки Блондинки

Читайте также микро-блог Блондинки :)

Суд заборонив блокувати машини

21-го квітня Київський окружний адміністративний суд своїм рішенням оголосив такими, що не відповідають закону і підлягають скасуванню п.31, 32 Правил паркування в Україні, затверджені урядової Постановою №1342.

Цими пунктами було впроваджено практику блокування автівок за несплачену парковку. Відтепер, ця практика визнана судом не законною, оскільки, крім Рішення, яке Кабінет Міністрів збирається оскаржувати в апеляційному суді, суд також виніс ухвалу, яка забороняє блокування машин на весь термін розгляду апеляції. Апеляція Кабміну за оцінками юристів, буде розглянута не раніше ніж за рік-два і весь цей час блокувати машини буде заборонено, оскільки судова ухвала набрала чинності з моменту оприлюднення. Більше того, як вважають експерти, ймовірність, що Апеляційний суд залишить без змін ухвалу Окружного суду – дуже висока, оскільки практика блокування коліс є очевидно незаконною.

Судовий позов щодо скасування Правил Паркування і практики блокування авто було подано заслуженим юристом України Віктором Щербаковим та адвокатом Віталієм Кравчинським, за активної підтримки громадської організації «Комітет Прямої Дії».

Источник: Комитет Прямого Действия

Bookmark and Share
Blonde  23 апреля 2010
Опа, ща как залогинюсь!?

а вот и сама бумажка

а где Вы берете такие бумажки?
надо будет себе распечатать ))) и сразу под стекло класть ))
Добавить комментарий от Анонима (а представиться слабо?)
PHP_WARNING: implode() [http://php.net/function.implode]: Invalid arguments passed in /var/www/blonde.in.ua/data/www/blonde.in.ua/modules/site/classes/site.php on line 366